Okap do zabudowy KBH 0891 B Kitchen Connect
search
  • Okap do zabudowy KBH 0891 B Kitchen Connect

Okap do zabudowy KBH 0891 B Kitchen Connect

Okap KBH 0891 B Kitchen Connect to urządzenie o szerokości 90 cm. Dzięki wysokiej wydajności 660 m³/h w trybie Turbo, z powodzeniem może być zainstalowany w kuchni otwartej na salon, skutecznie usuwając parę wodną i opary kuchenne. Dzięki technologii Kitchen Connect okap można połączyć z płytą kuchenną i nie trzeba się martwić o wybór mocy, gdyż płyta zrobi to za nas

1 349,00 zł
(Brutto)
Ilość

?
Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Dla Twojej wygody

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było, gdyby pracą okapu kuchennego sterował ktoś za Ciebie? A prędkość wentylatora byłaby idealnie dopasowana do potrzeb uruchomionej płyty grzewczej? Teraz jest to możliwe. Za sprawą technologii Kitchen Connect okap kuchenny i płyta indukcyjna są połączone za pomocą bluetooth. Dzięki tej bezprzewodowej łączności, prędkość okapu zmienia się w zależności od mocy płyty grzewczej. KBH 0891 B Kitchen Connect to jeden z kilku modeli okapów dostępnych z tej serii. Pozwól, aby urządzenia wykonywały pracę za Ciebie.

Duża wydajność

Kuchenny okap do zabudowy KBH 0891 B Kitchen Connect to urządzenia, które pracuję z wydajnością 660 m³/h w trybie Turbo. Dzięki tak dużej mocy nieprzyjemne zapachy powstające podczas gotowania oraz para wodna zostaną pochłonięte. Uchroni to Twoje meble przed wilgocią i cząsteczkami tłuszczu, które unoszą się podczas gotowania. Ten model to aż 90 cm szerokości. Co daje dużą powierzchnię pochłaniania.

Ponadczasowy design

Design urządzenia to dbałość o szczegóły. Jego front to czarne szkło. Zadbano również o filtry węglowe, które są zasłonięte szklaną osłonką w kolorze głębokiej czerni. Gładka, szklana powierzchnia wygląda elegancko i jest łatwa do czyszczenia za pomocą ściereczki. Dobre oświetlenie w postali pasków LED dodaje nowoczesnego wyglądu oraz zwiększa funkcjonalność. 

Dopasowany do pracy płyty grzewczej

Użytkownik może wybrać jedną z 4 prędkości pracy wentylatora. Pozwala to optymalnie dopasować wydajność okapu do intensywności pracy płyty grzewczej. Do wybrania jednego z programów służą wygodne dla użytkownika przyciski Soft Touch.

PARAMETRY TECHNICZNE

WYMIARY (W X S X G)

265 x 900 x 290

WYDAJNOŚĆ MIN - MAX

240 - 425 M3/H

WYDAJNOŚĆ TURBO

660 M3/H

GŁOŚNOŚĆ MIN - MAX

51 - 61 dB

GŁOŚNOŚĆ TURBO

69 dB

KLASA ENERGETYCZNA

B

ILOŚĆ SILNIKÓW

1

TYP

DO ZABUDOWY

ŚREDNICA WYLOTU

150 MM

FUNKCJONALNOŚĆ

MOŻLIWOŚĆ PRACY JAKO POCHŁANIACZ LUB WYCIĄG

TAK

STEROWANIE Z POZIOMU PŁYTY

TAK

STEROWANIE PRZYCISKAMI SOFT TOUCH

TAK

OŚWIETLENIE

LISTWY LED

BARWA OŚWIETLENIA

4000 K

ILOŚĆ / MOC ŻARÓWEK

2 x 3W

SZCZELINOWY SYSTEM ZASYSANIA OPARÓW

TAK

STOPNIE PRACY WENTYLATORA

4

TIMER

TAK

FILTRY ALUMINIOWE (CZARNE)

TAK

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.