AEG

Niemiecki producent okapów AEG, posiada ponad 130 letnie doświadczenie. Obecnie firma znajduje się na szczycie grupy Electrolux, która słynie z produkowania najwyższej jakości urządzeń kuchennych. AEG w swoich produktach stawia na ponadczasowy design, niesamowitą  jakość wykonania oraz dbałość o każdy detal. Okapy kuchenne AEG to najwyższa liga dla najbardziej wymagających. Nie sposób nie wspomnieć o licznych nagrodach za stylistykę, oraz o topowych miejscach w rankingach niezawodności. AEG to marka dla nieuznających kompromisów.

Berg

Firma Berg, jest polskim producentem wysokiej jakości produktów. Ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji okapów, pozwoliło na stworzenie świetnych modeli, które designem nie odstają od kilkukrotnie droższych zagranicznych producentów. Okapy Berg są energooszczędne, wyposażone w najnowsze technologie oraz wydajne turbiny. Możemy liczyć na najwyższej jakości wykończenie w białym lub czarnym szkle, bądź eleganckiej szczotkowanej stali. Berg to optymalny wybór dla osób szukających wysokiej jakości produktów, w relatywnie niskiej cenie.

Electrolux

Produkty marki Electrolux są znane i cenione na całym świecie. Szwedzki producent przywiązuje ogromną wagę do dbałości o każdy detal zarówno na etapie produkcji, jak i projektowania swoich urządzeń. Okapy Electrolux słyną ze skandynawskiego minimalizmu, oraz gwarantują cichą i niezawodną pracę na długie lata. Szwedzki producent od lat zdobywa prestiżowe nagrody za design, oraz przoduje w raportach niezawodności.

Elica

Elica, jako producent okapów kuchennych, jest w świecie wnętrzarskim uznany za ikonę stylu i niezawodności. Produkty Elica wykonane są z najlepszej jakości materiałów, oraz naszpikowane najnowocześniejszą technologią. Firma od lat wyznacza trendy i kreuje nowe standardy w świecie okapów kuchennych, jak na włoskiego producenta przystało. Elica od lat zdobywa prestiżowe nagrody i wyróżnienia za design i technologię w swoich produktach.

Faber

Faber to włoska firma produkująca okapy kuchenne od ponad 60 lat. Ogromne doświadczenie producenta, oraz  wysoka świadomość estetyczna skutkuje tworzeniem produktów zarówno pięknych jak i funkcjonalnych.
Okapy Faber należą do ścisłej czołówki, wykonane są z ogromną starannością oraz dbałością o każdy detal.
Faber co roku jest laureatem prestiżowych nagród w kategorii designu i technologii.

Falmec

Falmec jest jednym z najbardziej uznanych producentów okapów na świecie. Okapy Falmec produkowane są od ponad 30 lat we Włoszech. Od tego czasu firma jest ikoną i kreatorem najnowszego designu w okapach kuchennych. Produkty Falmec uchodzą za najbardziej niezawodne, kreują nowe trendy, wprowadzają innowacyjne rozwiązania. Co roku produkty Falmec zdobywają przynajmniej kilka nagród za design, innowację oraz wytrzymałość.

Miło nam poinformować, że sklep eokapy.pl jest oficjalnym dystrybutorem powyższych marek w Polsce, co gwarantuje pewne pochodzenie towaru, uznawaną w Polsce gwarancję, oraz najszybszą dostawę na terenie kraju.

Jeśli mają Państwo pytania, chcą negocjować, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.